EDIT - početak naprednog tečaja

Objavljeno 23. studenog 2018.

EDIT - početak naprednog tečaja

Poštovani učenici,
prvi sastanak naprednog dijela programa besplatne škole programiranja EDIT bit će održan 01.12.2018. u 14h na FESB-u u prostorijama ICT Županije (bivši MIC, ulaz sa zapadne strane zgrade  koja gleda na Prirodoslovno matematički fakultet). Uvjet upisa na napredni tečaj je predznanje osnovnog srednjoškolskog EDIT tečaja HTML, CSS i osnove JS programskog jezika), a obrađivat će se napredni stupanj JS programskog jezika, Bootstrap, React, Node.JS te baze podataka.
Svi ste pozvani na uvodno predavanje na kojem ćete se bolje upoznati s planom i programom. Ukoliko odustajete od naprednog tečaja još uvijek se možete pridružiti osnovnoj grupi EDITa, te vas molim da se u tom slučaju obratite predavačima u vašoj školi.
Potrebno ponijeti školske podatke za prijavu u sustav
(ime.prezime@skole.hr i lozinku)

Pozdrav,
prof. Ante Bartulović